Луис Кастро се хвали с развитието на Ал Насър - не мисли за оставка, а за още трофеи

1334 0

Наставникът на Ал Насър - Луис Кастро, бе разочарован след неочакваната загуба от Ал Раид с 1:3 в четвъртък вечер. С тази развой "соколите" допълнително се отдалечават от титла - за втори пореден сезон с Кристиано Роналдо в отбора.

Кастро се похвали със спечелената купа

Грандът от Рияд общо девет пъти е печелил саудитския елит в историята си, за последно през кампанията 2018/19. В тази връзка бяха и част от критиките на медиите след двубоя, тъй като натискът за успехи над Кастро е много голям.

Бъдещето на специалиста

Медиите в Близкия Изток вярват, че няма да се стигне до уволнението на португалския специалист, който пое отбора през лятото на 2023 г. На пресконференцията в четвъртък Кастро бе категоричен, че вече мисли изцяло за нужния успех в понеделник над Ал Аин.

Ал Насър загуби в ОАЕ от въпросния съперник с 0:1 и трябва да победи на всяка цена с поне два гола разлика, ако иска да продължи борбата си в Шампионската лига на Азия.

Вижте с какъв страхотен гол се размина Роналдо в четвъртък!

Още: Кристиано Роналдо остава основната опора на Ал Насър след контузия на Талиска