Два сезона няма да стигнат на Роналдо: Аутсайдер разби Ал Насър и Кристиано е далеч от титлата (ВИДЕО)

3115 0

Отборът на две точки от зоната на изпадащите - Ал Раид, шокира Ал Насър при гостуването си в четвъртък вечер. “Соколите” отстъпиха с 1:3 у дома от аутсайдера, който води ожесточена борба за оцеляването си и нямаше победа в шампионатен двубой от края на 2023 г.

Роналдо кара втора година в Ал Насър

Ал Раид не бе побеждавал Ал Насър в последните си 17 срещи. Това за последно се случи на 15-и април 2016 г. - отново в Рияд, но с 2:1. Днес обаче "соколите" допуснаха с попадение повече в опита си за късна офанзива и поне точка от този неочаквано труден мач.

Трима различни състезатели бяха точни за победителите, а резултатът на почивката бе равен - Ел Беркауи откри в 18-ата минута, а Яхия изравни 6' по-късно след греда на Роналдо

След почивката попаденията само в посока вратата на "соколите" за голяма изненада на всички. Фузаир реализира само 60 секунди след подновяването на играта, а Сайоуд оформи крайния резултат в 87'.

По този начин Ал Раид се изкачи от 15-о до 13-о място с 23 пункта, а Ал Насър остава втори във временното класиране с 53 точки. Първи е Ал Хилал с двубой по-малко и 9 точки преднина.

Роналдо не вкара във втори пореден двубой, макар че остана на терена до последния съдийски сигнал. Това се очертава да е втори пореден сезон, в който легендата няма да спечели саудитския шампионат.

Вижте страхотния гол, с който Роналдо се размина срещу Ал Раид!

Още: Джорджина не спира да блести: Любимата на Роналдо показа подарък от Кристиано за милиони (СНИМКА)

Кристиано Роналдо се присъединява към Тайсън Фюри и Антъни Джошуа в "таен проект"

Солскяер проговори за завръщането на Кристиано Роналдо в Манчестър Юнайтед, каза кой играч е пострадал най-много