Къде да гледаме ПАОК - Динамо Загреб по ТВ: Готов ли е Десподов за нов връх?

2579 0

Кирил Десподов има възможността да достигне за първи път в професионалната си кариера до 1/4-финалите в евротурнирите. Неговият ПАОК има два гола пасив срещу Динамо Загреб (0:2), но тази вечер Двуглавия орел ще приеме реванша у дома.

Динамо с ценен втори гол у дома

Миналата седмица в големия герой за победителите се превърна капитанът Бруно Петкович с двете си попадения. Той получи почивка през уикенда, докато Кирил Десподов отново се включи от резервната скамейка, а и за нова загуба - 0:1 като домакин на Арис.

В четвъртък за ПАОК не са разположение Михайлидис, Састре и Трост-Еконг, докато Живкович и Самата са под въпрос. По-големи са проблемите за гостите - Рог и Стойкович пропускат със сигурност гостуването на "Тумба", а петима са под въпрос. Става въпрос за Булат, Васил, Дърмич, Мохарами и Перич.

Къде да гледаме двубоя

Срещата е насрочена за 19:45 часа българско време и ще бъде предавана пряко в ефира на "Макс Спорт 4". Всичко най-интересно около ПАОК може да проследите със SportLive.bg!

Още: Кошмар след кошмар за ПАОК: Крах в Европа и загуба в градското дерби с Арис за 3 дни