Край на мачовете от Група "А" на Копа Америка - Бразилия остана на първо място

1404 0

През изминалата нощ бяха изиграни последните две срещи от Група "В" на турнира Копа Америка - Бразилия завърши наравно 1:1 с Еквадор, докато Перу се наложи над Венецуела с минималното 1:0.

Бразилия 1:1 Еквадор

Старши треньорът на "кариоките" даде почивка на част от своите звезди, а футболистът на ЦСКА Жорди Кайседо не взе участие в този мач за гостите.

Едер Милитао се разписа в 37-ата минута след асистенция на Евертон, а в началото на втората част Анхел Мена върна едно попадение и двата отбора си поделиха по една точка.

Венецуела 0:1 Перу

Единственото попадение в срещата бе дело на нападателя на Ал-Хилал Андре Карийо. Той бе точен в 48-ата минута и донесе важни три точки за Перу! Венецуела пък завърши на последното място в група "В" и отпадна от Копа Америка.

Крайно класиране в групата:

1. Бразилия - 10 т.

2. Перу - 7 т.

3. Колумбия - 4 т.

4. Еквадор - 3 т.

5. Венецуела - 2 т.

За 1/4-финалите се класират първите 4 отбора! През нощта на 29 юни ще се изиграят и последните мачове от Група "А" - Уругвай - Парагвай и Боливия - Аржентина.

Какъв рекорд изравни Лионел Меси за Аржентина - четете тук!