Жорди Кайседо донесе успеха на Еквадор в приятелски мач

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

1516 0

Нападателят на ЦСКА Жорди Кайседо донесе победата на Еквадор с 1:0 над Кабо Верде в контрола. Срещата се игра на "Локхарт Стейдиъм" в американския град Флорида.

Звездата на "червените" започна като титуляр срещата и в 38-ата минуа беше точен от дузпа, като това се оказа и единственото попадение в мача. Малко след това Кайседо пропусна отлична възможност да удвои преднината на тима си. В 61-ата минута той беше заменен от Леонардо Кампаня.

Срещата е част от подготовката на Еквадор за Мондиал 2022 в Катар. Както стана ясно, отборът няма да бъде изваден от турнира. Междувременно, появи се нов кандидат за нападателя.