Груповата фаза завърши - ето кои са 1/4-финалите на Копа Америка!

16179 0

Край на груповата фаза и на турнира Копа Америка! Бразилия, Чили, Перу, Парагвай, Аржентина, Еквадор, Уругвай и Колумбия продължават напред към 1/4-финалите, а ето и какви мачове ни очакват на тази фаза:

3 юли - Бразилия - Чили 3:00ч.

3 юли - Перу - Парагвай 00:00ч.

4 юли - Аржентина - Еквадор 4:00ч.

4 юли - Уругвай - Колумбия 1:00ч.

(показаните часове са в българско време)

*Потоците са разделени така, че Бразилия и Аржентина биха са срещали единствено на финал в турнира!

КАКВО СЕ СЛУЧИ В ПОСЛЕДНИЯ КРЪГ НА ГРУПА "А"?

В последните мачове от груповата фаза Аржентина победи Боливия с 4:1, а Уругвай се наложи над Парагвай с минималното 1:0!

Аржентина 4:1 Боливия

Лионел Меси определено имаше ден - той вкара 2 от головете за "гаучосите" и асистира за едно от другите попадения. До почивката резултатът бе 3:0, а след нея Сааведра и Лаутаро Мартинес оформиха крайния резултат 4:1!

Уругвай 1:0 Парагвай

Единственото попадение в срещата бе дело на Единсон Кавани, който се разписа в 21-ата минута от дузпа! Въпреки че Парагвай владееше повече топката, за 90 минути тимът нямаше нито един точен удар във вратата на "урусите"!