Филип Кръстев игра 30 минути при разгром на ФК Лос Анджелис в МЛС (ВИДЕО)

Снимка: instagram/fufu_krastev

3596 0

ФК Лос Анджелис разгроми на своя "BMO Stadium" Колорадо Рапидс с 4:0 в мач от редовния сезон на Западната конференция в американската Мейджър Лийг Сокър.

Двубоят се проведе пред 22 017 зрители, а бившият играч на Левски Филип Кръстев се появи на смяна в 64-тата минута (при резултат 3:0).

Головете за тима на Стийв Черундоло бяха дело на Матеуш Богуш (19'), Карлос Вела (29'), Райън Холингсхед (36') и Кристиан Оливера (83').

*Със спечелените 3 точки Лос Анджелис събра актив от точно 40 и продължава да е на второ място във временното класиране - на четири пункта зад лидера Сейнт Луис Сити. Следващият мач е на 27-и август (2:30 часа) - гостуване на Шарлът.

ПРОЧЕТЕТЕ и ВИЖТЕ ОЩЕ: След 6 гола за 120 минути + 10 дузпи: Лионел Меси е на финал с Интер Маями! (ВИДЕО)