Филип Кръстев влезе на смяна и Лос Анджелис се срина жестоко, допускайки пълен обрат (ВИДЕО)

Снимка: Yulian Todorov / LAP.bg

5325 0

Отборът на Лос Анджелис допусна тежък домакински обрат от 2:0 до 2:3 срещу мексиканския Монтерей и така отпадна на 1/4-финалите за Купата на Лигата.

Доскорошният футболист на Левски Филип Кръстев се появи на смяна в 62-рата минута, когато неговият тим имаше аванс от два гола, но впоследствие гостите обърнаха развоя на срещата и така се класираха за полуфиналите в надпреварата.

Още във втората минута ЛА поведе с гол от дузпа на Денис Буанга. В края на първото полувреме Матеуш Богуш направи 2:0 с хубав удар от границата на наказателното поле, който влетя в горния ляв ъгъл на вратата.

Шест минути след появата на Кръстев от резервната скамейка, Монтерей намали от дузпа, която бе реализирана от Серхио Каналес. В 80-атата Серхи Паленсия си вкара нещастен автогол след изпълнение на ъглов удар и по този начин равенството бе възстановено.

Пълният обрат бе завършен 120 секунди преди края на редовното време - Рохелио Фунес Мори се разписа с удар с левия крак от малък ъгъл.

Ето и пълен репортаж от Лос Анджелис 2:3 Монтерей