Феноменален рекорд! Хари Кейн стана №1 в историята на Англия(ВИДЕО)

1182 0

Звездата на Англия и Тотнъм Хари Кейн написа нова златна страница в своята кариера. Топреализаторът постигна нов рекорд по време на дербито с Италия, провеждащо се на стадион „Диего Армандо Марадона“ в Неапол.

„Трите лъва“ взеха комфортна преднина след първото полувреме. Те водят с 2:0 в евроквалификация от Група С. Деклан Райс откри резултата в 13-ата минута.

Хари Кейн направи резултата 2:0 за гостите, вкарвайки от дузпа в 44-ата минута. С това попадение той счупи рекорда за най-добър реализатор с екипа на Англия. То е под №54 за нападателя.

Така той стана №1 в историята на „Трите лъва“, изпреварвайки Уейн Рууни. Бившият нападател на Манчестър Юнайтед е с 53 гола за родината си.

Припомняме, че наскоро Кейн се превърна в реализатор №1 в историята и на клубния си отбор Тотнъм.