Екшън в Лига на конференциите: Червени картони, победи - малтийци и северномакедонци мачкат

Снимка: UEFA

2441 0

Късно в четвъртък вечер се изигра и последният двубой от първата фаза на първия квалификационен кръг в Лига на конференциите за сезон 2023/24.

Така в целия ден се изиграха общо 29 двубоя, след като квалификациите от кръга стартираха с победа и реми още в сряда. Всички реванши са следващия четвъртък в часовия диапазон между 18:00 и 22:00 часа българско време.

Четири червени картона бяха показани тази вечер, а потенциалният съперник на Левски в следващия кръг - Шкупи, завоюва най-изразителна победа след 5:0 при гостуването си на Хегелман.

Към следващата фаза на надпреварата изглежда, че се приближи и Балзан, след като се наложи с 4:1 над Домжеле. Именно този успех може да бъде определян като сензацията на вечерта, предвид първоначалните очаквания.