Два гола на Коутиньо не стигнаха: Ал Насър намери обичайния герой в отсъствието на Роналдо в Шампионска лига на Азия (ВИДЕО)

9687 0

Суперзвездата на Ал Насър Кристиано Роналдо получи почивка в двубоя срещу Ал-Духаил от Шампионска лига на Азия. И без него обаче съотборниците му грабнаха победата след зрелищно 3:2, а по този начин запазиха пълния актив точки в групата си.

На терена най-ярко блестяха бившата звезда на Ливърпул Коутиньо, както и основният герой за Ал Насър, когато Роналдо го няма - Талиска. Първият вкара двете попаденията за домакините (по едно в двете полувремена), а между тях неговият сънародник Талиска оформи своя хеттрик.

С успеха Ал Насър вече има 12 точки и почти си гарантира първото място в групата. Само то дава право на участие в елиминационната фаза. Персеполис е единственият, който има шанс да стигне Роналдо и компания, като тимът е със 7 пункта. Ал-Духаил пък остава последен с едва 1 точка.

В следващия кръг Роналдо едва ли ще получи почивка, тъй като именно тогава идва съдбоносният сблъсък с Персеполис.