Чили и Мексико не се победиха в зрелищен двубой от Копа Америка

Снимка: Gulliver/Getty Images

916 0

Чили и Мексико не излъчиха победител в срещата между двама тима от втория кръг на "А" група на турнира Копа Америка. Двубоят завърши при резултат 3:3 и се превърна в истинско зрелище за феновете.

Висенте Вуосо откри за Мексико в 21-та минута, но една по-късно Артуро Видал изравни. В 29-тата минута Раул Хименес отново изведе своя тим напред. Малко преди почивката обаче Едуардо Варгас бе точен за Чили и първото полувреме завърши при резултат 2:2.

Домакините на турнира поведоха за пръв път в резултата в 55-тата минута, когато Видал отбеляза втория си гол след попадение от дузпа. В 66-тата минута Вуосо също се разписа отново и изравни за 3:3. До края на срещата резултатът се запази.

В другия мач от групата Боливия се наложи над Еквадор с 3:2.

Чили и Боливия имат актив от 4 точки и заемат първите две места във временното класиране. Трети е Мексико с 2 точки, а на дъното в групата е Еквадор, който е без точков актив.