Бразилия започна с трудна победа на Копа Америка

Снимка: Gulliver/Getty Images

1140 0

Бразилия победи Перу с 2:1 в среща от група "C" на Копа Америка. Успехът обаче не дойде никак лесно, след като "Селесао" вкара победния гол едва в добавеното време на срещата.

Куева откри резултата за Перу още в третата минута след неразбирателство между вратаря Джеферсън и Давид Луиш. Две минути по-късно Неймар изравни след комбинация с Дани Алвеш.

Бразилия имаше добри възможности да отбележи отново, но не успяваше да прати топката в мрежата на Перу. Победният гол за "Селесао" дойде в добавеното време, когато точен бе Диего Коща, а Неймар се отчете с асистенция.

В другия мач от групата Венецуела победи Колумбия с 1:0.