Бразилия не се държа приятелски с Южна Корея, Неймар вкара 2 гола (ВИДЕО)

3659 0

Бразилия разгроми Южна Корея с 5:1 в приятелски мач, който се игра в столицата Сеул. До 42-ата минута резултатът бе равен, но тогава Неймар откри головата си сметка, а през второто полувреме паднаха още три безответни попадения.

Звездата на ПСЖ започна като титуляр, въпреки че вчера, 1 юни, бе получил контузия на тренировка. В стартовия състав на Тите личаха и имената на Дани Алвеш, Тиаго Силва, Маркиньос, Каземиро, Фред, Ричарлисон и Рафиня. За домакините пълни 90 минути изигра голмайсторът на Тотнъм Хюн Мин Сон.

Нападателят на Евертън Ричарлисон откри резултата в седмата минута, а Уи-Джо Хуанг изравни след половин час игра. Последваха два гола от дузпи на Неймар в 42-ата и 57-ата. Полузащитникът на Астън Вила - Коутиньо, замени Ней в 78-ата минута и две по-късно покачи на 4:1, а крайното 5:1 оформи Габриел Жезус в добавено време.