Ал Хилал се издъни пред Неймар, Бензема лети към върха (ВИДЕО)

4313 0

Два от фаворитите в борбата за титлата в Саудитска Арабия - Ал Итихад и Ал Хилал, имаха различна съдба в събота вечер при двубоите им от втория кръг на местното първенство.

За Ал Хилал огромните празненства около представянето на Неймар пред феновете като ново попълнение бяха помрачени от домакинското реми с Ал Файха (1:1).  Новият тим на суперзвездата дори се превърна в догонващ след откриващото попадение на Сакала в 15-тата минута.

Крайния резултат в Рияд оформи Ал Хамдан пет минути след първия гол, а още в самото начало ВАР бе отменил гол на Майкъл. Така грандът разполага с 4 точки, а в следващия кръг гостува на Ал Раид.

Карим Бензема и компания пък се наложиха с 2:0 в домакинството си над Ал Таи. Победните попадения бяха дело на Хамдалах в 54-тата минута и на Ал Джамаан в добавеното време на срещата. Така Ал Итихад продължава успешно защитата на титлата с две победи до този момент.

Следете всичко около саудитската професионална лига със SportLive.bg!