2312 0

Националният отбор на Аржентина разгроми Еквадор с 6:1 в приятелска среща, играна в Испания. "Албиселесте“ решиха всичко в контролата до почивката, когато в рамките на 12 минути реализираха три безответни попадения. Техни автори бяха Лукас Аларио, Джон Еспиноса (автогол) и Леандро Паредес от дузпа.

Анхел Мена намали резултата малко след началото на втората част, но това само ядоса повече играчите на Лионел Скалони, които вкараха нови три гола чрез Герман Пецела, Николас Домингес и Лукас Окампос.

Както е известно, капитанът на тима Лионел Меси не взе участие в този мач, тъй като е наказан. Голямата звезда на тима получи 3-месечна дисквалификация, след като по време на Копа Америка 2019 избухна срещу КОНМЕБОЛ.