ВИДЕО 18+: Вратарят на Нигерия получи ужасяваща контузия

5102 0

Шокиращ инцидент беляза приятелския мач между отборите на Бразилия и Нигерия. В епизод от мача вратарят на африканския тим Франсис Узохо получи ужасна контузия. Той скочи за топка и се приземи неуспешно на тревата, при което левият му крак се изкриви в неестествено положение.

Инцидентът се случи в 61-ата минута на двубоя, който завърши 1:1. След това нигериецът не можеше да продължи участието си в мача и бе изнесен от терена на носилка.

В същия мач контузия получи и звездата на Бразилия - Неймар. Той беше заменен принудително в началото на първото полувреме. Подробности вижте в този материал.