Бразилия не успя да победи втори африкански отбор за 3 дни (ВИДЕО)

Снимка: Getty images/Guliver

1834 0

Тимът на Бразилия се задоволи с второ поредно равенство в рамките на три дни, след като завърши наравно с Нигерия 1:1 в контролна среща, играна на Националния стадион в Сингапур.

Шампионите на Копа Америка 2019 имаха по-голямо предимство по отношение на отправени удари и владение на топката, но "суперорлите“ бяха тези, които първи стигнаха до попадение. То бе дело на Джо Арибо в 35-ата минута. Малко след началото на втората част Селесао отвърна на предизвикателството и възстанови статуквото след точното изпълнение на Каземиро.

Възпитаниците на Тите натиснаха до края в търсене на втори гол, но до такъв така и не се стигна. Така Бразилия завърши отново наравно с африкански съперник, след като в четвъртък не успя да победи Сенегал, отново в Сингапур.