Смяна и обрат! Мартин Георгиев влезе, а Барса наниза 3 гола за 4:3 срещу Майорка

Снимка: Ivan Ivanov / LAP.bg

35580 0

Една от големите надежди на българския футбол - Мартин Георгиев, записа нови минути за юношеския състав на Барселона до 19 години при победата над Майорка с 4:3.

"Лос кулес" губеха с 1:3 на полувремето. Пау Маскаро реализира две от попадениета на гостите, а едно добави Пабло Моя. Единствения гол за "блаугранас" през първите 45 минути бе дело на Ламин Ямал.

Георгиев и обрат!

Всичко обаче се промени след подновяването на играта. Тогава се появи и самият Георгиев. Каталунците осъществиха пълен обрат, без да допускат повече голове във вратата си. Отново Ямал, Унай Ернандес и Марк Гуиу блеснаха, реализирайки 3 безответни попадения своя тим.

Представянето на каталунците

Децата на Барселона заемат първото място в класирането в своята група на "Дивизията на честта". Отборът е лидер с актив от 63 точки при записани 19 победи, 6 равенства и 2 загуби. Зад тях застава Сарагоса с 58 пункта, а трета е именно Майорка с 50 т.

Георгиев направи това само дни, след като записа поредната си тренировка с мъжкия отбор на "блаугранас".