Шок в Испания: Юмтити вика за Роналдо и против "Ла Фурия" (ВИДЕО)

Снимка: Guliver/GettyImages

2616 0

В Испания са много изненадани от една постъпка на защитника на Барселона Самюел Юмтити по време на Мондиала. Видео в Туитър показва как френският национал се радва лудо на гол на Кристиано Роналдо във вратата на Испания в груповата фаза.

Видеото е част от документален филм за победата на Франция на Световното първенство. Радостта на Юмтити е при гола на Роналдо в 88-ата минута за 3:3. Французинът започна да скача и да се радва и също така каза, че не е искал Испания да победи.

"Юмтити дори се радва по-малко, когато сам вкара победния гол в полуфиналния мач срещу Белгия", написа вестник AS в своя официален акаунт в Туитър.