Сезон 2021/22 в Испания започна с червен картон след 180 секунди игра, Валенсия излъга Хетафе (ВИДЕО)

1996 0

Валенсия излъга Хетафе и записа първи три точки след откриващия сезон 2021/22 мач в испанската Ла Лига. "Прилепите" се наложиха с минималното 1:0, а голът падна още в 11-ата минута на срещата!

Не бяха изминали и 3 минути от началото, когато първият червен картон за новата кампания бе факт - Уго Гиямон от Валенсия влезе на шпагат в центъра на терена и вдигна високо крака си, а главният рефер не се поколеба да го изгони с директен червен картон.

Седем минути по-късно домакините получиха право да изпълнят дузпа. Хесус Мансано бе призован да прегледа ситуацията с ВАР, но не промени решението си. Карлос Солер се нагърби с изпълнението и не сбърка, отбелязвайки първия гол за сезон 2021/22 в Испания!

До края на срещата други попадения нямаше, но мачът приключи с 9 жълти и още един червен картон - получи го Ерик Катриел Кабако Алмада от Хетафе в 76-ата минута...