Само на 16 години: Ламин Ямал накара стадиона на Реал Мадрид да го аплодира (ВИДЕО)

1068 0

Младата звезда на Барселона - Ламин Ямал, беше аплодиран на стадиона на големия съперник - Реал Мадрид. Това се случи по време на равенството между националните отбори на Испания и Бразилия в приятелски мач (3:3).

С какво го заслужи хлапето?

16-годишният футболист излезе титуляр за "Ла Фурия" и взе участие и в трите гола за своя тим. В 12-ата минута той изработи дузпа за Испания, която бе реализирана от Родри.

Той взе участие и в трите гола на Испания

В 36' Ламин даде асистенция за втория гол на испанците, реализиран от Дани Олмо. В 87' пък Родри направи дубъл след нов изстрел от бялата точка. В ситуацията Ямал подаде на Дани Карвахал, срещу когото бе извършено нарушение в наказателното поле.