Роберто Карлош все още си го може (ВИДЕО)

4152 0

Легендарният футболист на Реал Мадрид Роберто Карлош показа, че все още умее да прави фантастични пасове. По време на вчерашния двубой между легендите на Ливърпул и Реал Мадрид (завършил при резултат 4:2 в полза на "Белия балет") бразилският футболист изпрати по нестандартен начин топката към свой съотборник, намиращ се в другия край на игрището.

Благотворителният двубой между легендите на Реал Мадрид и Ливърпул на "Сантиаго Бернабеу" се превърна в истинско зрелище. Мачът стана причина на терена отново да се завърнат футболисти като Зинедин Зидан, Роберто Карлош, Стив Макманаман, Роби Фаулър и още много други големи имена на световния футбол. Двата тима ни направиха свидетели на голово шоу - общо отбелязаха 6 попадения.

През първото полувреме Ливърпул пое инициативата и за 3 минути поведе с 2:0 чрез головете на Хари Кюъл и Майкъл Оуен съответно в 18-ата и 21-вата минута. До края на полувремето Роберто Карлош намали изоставането на Реал с гол от дузпа в 43-ата минута. 11-метровият удар бе отсъден заради игра с ръка в наказателното поле на Стив Харнкес.

С началото на второто полувреме отборът на Реал показа, че няма да се предаде лесно. Отново Карлош реализира отсъдената дузпа за игра с ръка на Джейми Карагър и така направи резултата 2:2. За да оформят крайното 4:2 в полза на "Кралския клуб" по едно попадение добавиха Амависка в 68-ата и Иван Перес в 83-ата минута.

Ето и имента на всички футболисти, които взеха участие в благотворителния мач:

Реал Мадрид: Буйо, Салгадо, Р. Карлош, Санчис, Зидан, Зеедорф, Карембьо, Санц, Солари, Макелеле, Мориентес (Контрерас, Рохас, Кортес, Павон, Сабидо, Конго, Бутрагеньо, Перес, Веласко, Амависка)

Ливърпул: Дудек, Макатиър, Карагър, Кварме, Харкнес, Макманамън, Гарсия, Бергер, Кюъл, Фаулър, Оуен (Вестервелд, Джоунс, Томпсън, Шавиер, Шмицер, Диао, Аншо, Ръш, Партридж)

Тук може да се насладите и на всички попадения от снощната среща.