Реал Мадрид преследва Мансано, но през 2017-а той взе същото решение в полза на "кралете" (ВИДЕО)

2098 0

Играчите на Реал Мадрид и медиите от испанската столица хвърлиха целия си гняв върху рефера Хесус Хил Мансано за решението да свири край на мача срещу Валенсия, докато "кралете" организираха атака, от която по-късно отбеляза гол.

Хесус Хил Мансано

Не всеки помни този момент с Реал Мадрид

Още: Реал Мадрид с реакция след 2:2 с Валенсия, заклейми "безпрецедентното решение" на рефера

Решението само по себе си е странно, но не е първото подобно решение в кариерата на испанския рефер. За да бъде иронията по-голяма, Реал Мадрид спечели от подобно решение преди повече от шест години.

В мача между Реал и Малага на "Сантяго Бернабеу" на 25 ноември 2017 г. гостите отбелязаха в четвъртата минута на добавеното време през първата част. Мансано обаче свири край на първата част, когато топката полетя във въздуха, след като Пол Бесе от Малага разпечата мрежата на Реал и голът, разбира се, не бе зачетен.

Спорният момент се случи при резултат 2:1 за Реал. В крайна сметка, мадридчани спечелиха с 3:2, благодарение на гола на Роналдо в 76-ата минута, след като резултатът беше равен дълго време.

Още: "Това е ш**ан гол": Анчелоти повтори думите на Белингам след мелето Валенсия - Реал Мадрид

Можеше да донесе победата, а бе изгонен: Мансано сътвори невиждана глупост срещу Белингам и Реал Мадрид (ВИДЕО)