Шок на "Нуева Местая": Валенсия води, Реал е в нокдаун (ВИДЕО)

800 0

Отборът на Валенсия мачка Реал Мадрид през първата част и закономерно води с 2:1. По-шокиращо е поведението на "белия балет", който е в почти пълен състав, но първите му опасния положения дойдоха едва в края на полувремето.

Валенсия води на Реал след първата част

Два гола за 180 секунди

Валенсия нанесе мощен удар за три минути. Първо Уго Дуро вкара ефектен гол с глава в 27-та, а след това Роман Яремчук открадна една топка при опит за изнасяне от страна на Реал и удвои преднината за "прилепите".

Тимът на Анчелоти успя някак да се вдигне и да върне един гол чрез Винисиус Жуниор, който реализира на празна врата.

Още: Реал Мадрид с голям проблем: 30% от отбора е с изтичащи договори

Очаквайте подробности непосредствено след края на срещата!!!

Ето и къде да гледате Валенсия - Реал Мадрид по ТВ!

Още: Бивш играч на Лудогорец: Купиха ни машина като на Реал Мадрид за 1 седмица

Байерн Мюнхен се предава: Сложи трансферна цена на Алфонсо Дейвис - той мисли само за Реал Мадрид