Реал Мадрид - Атлетик Билбао по ТВ: Къде да гледаме финала за Суперкупата на Испания?

3661 0

Време е за финал! Тази вечер футболистите на Реал Мадрид или тези на Атлетик Билбао ще вдигнат Суперкупата на Испания над главите си - мачът в Саудитска Арабия обещава да бъде много интересен.

Тимът на Карло Анчелоти отстрани Барселона на 1/2-финалите след 2:2 в редовното време и гол на Федерико Валверде в 98-ата минута на първото продължение. Този на Марселино Гарсия пък обърна Атлетико Мадрид за четири минути от 0:1 до 2:1 в другия полуфинал.

За последно Реал Мадрид се изправи срещу Атлетик Билбао съвсем наскоро - на 22 декември Кралският клуб го победи с 2:1 като гост в среща от 21-ия кръг на Ла Лига!

Вижте коефициентите за днешния мач ТУК

Двубоят ще стартира в 20:30 ч. българско време и ще бъде излъчен пряко в ефира на "BTV Action". Ако нямате възможност да го гледате, следете развоя на Реал Мадрид - Атлетик Билбао НА ЖИВО В SPORTLIVE.BG!