Мрежата избухна: Депай с комичен провал, Куман с безценна реакция (ВИДЕО)

2013 0

Испанският гранд Барселона продължава със слабото си представяне от началото на сезона, като записа равенство 1:1 срещу Гранада в двубой от 5-ия кръг на Ла Лига. Каталунците изостанаха в резултата във 2-рата минута и изравниха чак в последните секунди чрез Роналд Араухо.

Те имаха тотално надмощие при притежанието на топката и направените опити за попадение, но въпреки това така и не успяха да вкарат повече голове и да си заслужат успеха. Така те останаха на 7-а позиция във временното класиране с 8 точки.

В социалните мрежи обаче се коментира усилено една ситуация в двубоя. Няколко минути след подновяването на второто полувреме нападателят на "блаугранас" Мемфис Депай опита нещо много красиво и трудно, но остана много далеч от реализирането му.

Нидерландецът тръгна да осъществява ножичен удар, но... дори не стигна до топката. Телевизионните камери пък показаха наставника Роналд Куман веднага след този момент, а реакцията му бе приета като комична и допълваща ситуацията.

След мача пък се появиха информации, че Лапорта иска да замени Куман в Барселона с шокиращо име.