Лука Модрич е контузен, пропуска мача с Леванте

1256 0

Полузащитникът на Реал Мадрид Лука Модрич няма да вземе участие в двубоя на "кралския клуб" срещу Леванте от втория кръг на Ла Лига. 35-годишният хърватин има лека мускулна травма и Карло Анчелоти няма да рискува здравето му.

Според AS в отсъствието на Лука Модрич като титуляр може да започне Иско. Модрич игра в първия кръг срещу Алавес като вкара и гол за победата с 4:1. Той беше заменен в 88-ата минута от Марко Асенсио.

Иско също записа едва 2 минути срещу Алавес като влезе на мястото на Федерико Валверде. В отсъствието на Модрич обаче атакуващият полузащитник изглежда като най-логичната опция пред Карло Анчелоти.

А футболист на Реал Мадрид може да запише юбилеен мач с екипа на "кралския клуб".