Къде да гледаме финала за Купата на Краля Барселона - Атлетик (Билбао)?

1842 0

Тази вечер двата най-титулувани отбора в турнира Купата на Краля - Барселона и Атлетик (Билбао), се изправят един срещу друг във финала на същия турнир. Двубоят ще се състои в Севиля и ще започне в 22,00 часа.

Този мач е единственият шанс за "баските" да спасят своя сезон, тъй като няколко кръга преди края в Ла Лига те се намират на единадесето място в класирането и изостават с 1о точки от зона "Лига Европа".

Успехът тази вечер е важен и за Барселона, който отпадна рано от Шампионска лига и се бори със зъби и нокти да спечели останалите 2 трофея, които може. А именно Купата на Краля и испанското първенство. В Ла Лига каталунците изостават от върха само с 2 точки. Мачът Барселона - Атлетик (Билбао) ще бъде предаван пряко по bTV Action. Можете да го следите НА ЖИВО и в Sportlive.bg.