Кадис - Реал Мадрид по ТВ: Къде да гледаме мача от Ла Лига?

2135 0

Тази вечер от 22:00 часа Реал Мадрид гостува на Кадис в мач от 29-ия кръг на Ла Лига. "Белия балет" отстъпва с 13 точки от първото място, където от много време стои отборът на Барселона.

Домакините се намират на 14-а позиция в таблицата, но не са далеч от изпадане, затова всяка точка за тях е важна. Те ще се изправят срещу един вдъхновен съперник, тъй като в Шампионска лига Реал спечели първия си четвъртфинален мач срещу Челси.

Треньорът на гостите Карло Анчелоти няма контузени футболисти за срещата, но вече обяви, че тази вечер ще даде почивка на Винисиус Жуниор и Тони Кроос. Възможно е такава да получи и топреализаторът Тони Кроос.

Кадис не играе добре у дома срещу "Кралете", но редвоно им създава проблеми. Ако допусне загуба, тя често е с минамален резултат. Двубоят Кадис - Реал Мадрид ще бъде предаван пряко по Max sport 4, можете да го следите НА ЖИВО и в Sportlive.bg.