"Хапете": Как Роналд Куман е надъхал играчите на Барселона преди победата над Севиля?

2357 0

Барселона взе важна победа с 2:0 срещу Севиля в последния кръг от испанската Ла Лига, с което си върна третата позиция в класирането, измествайки именно андалусииците. Каталунците натрупаха самочувствие и преди важния реванш срещу същия отбор за Купата на Краля.

Първият мач бе загубен от "блаугранас" с 0:2 и сега те ще имат нужда най-малкото от същото представяне, за да имат шансове да продължат напред за Купата. Испанското издание "Марка" посочи как Роналд Куман е надъхал своите играчи, за да постигнат убедителния резултат.

"Трябва да излезем и да започнем да хапем от първата минута. Трябва да бъдем много агресивни" - са били част от думите на нидерландския специалист към играчите му. A наказа ли Куман Гризман, оставяйки го резерва срещу Севиля?