Гризман се забавлява, а Атлетико Мадрид продължава да побеждава (ВИДЕО)

1292 0

Хеттрик на Антоан Гризман беляза поредната победа на Атлетико Мадрид в Ла Лига през последните седмици. "Дюшекчиите" се наложиха с 3:0 при визитата си на Селта в събота вечер.

По този начин столичани се приближават максимално до градския си съперник Реал Мадрид във временното класиране. Възпитаниците на Симеоне имат 22 точки за второто място, а "кралете" са първи с мач повече и 25 пункта.

Тази вечер гостите бяха сериозно улеснени, след като играха с човек повече от 25-ата минута до самия край заради директния червен картон на Вияр.

Половин час след началото на срещата Гризман откри от дузпа, а останалите попадения вкара в 64-ата и 70-ата минута. Това се превърна в петата поредна победа на Атлетико в Ла Лига, а в подобна серия са "дюшекчиите" и срещу Селта Виго.

Следете всичко най-интересно около Ла Лига със SportLive.bg!