Голът на Левандовски, който смълча критиците на поляка (ВИДЕО)

12244 0

Барселона успя да накаже грешките на Севиля като гост в дербито от четвъртия кръг на Ла Лига и води в резултата на полувремето с 2:0. Домакините започнаха по-добър начин срещата и установиха контрол, но каталунците съумяха да разгадаят плана на противника и не му оставиха шансове след 20-ата минута.

Именно тогава Рафиня откри резултата, след като Левандовски първо прехвърли противниковия страж, но в последствие бе избита и бразилеца се възползва, за да открие резултата.

В 36-ата минута "Рамон Санчес Писхуан" бе смълчан след поредния гол-шедьовър на "машината" за попадения - Роберт Левандовски. Полякът чудесно овладя пас "по конец" от Жул Кунде и без да се замисля изпрати кълбото в мрежата на домакините!

Проследете и второто полувреме на срещата НА ЖИВО ТУК!