Барселона с най-лошия старт в Ла Лига от 18 години насам

1207 0

Барселона регистрира най-лошия си старт в Ла Лига/Примера дивисион за последните 18 години. Снощи каталунците завършиха наравно 1:1 с Алавес в мач от 8-и кръг на първенството.

Домакините откриха резултата в 31-ата минута с гол на Луис Риоха, а Барселона изравни с точен изстрел на Антоан Гризман в 64-ата минута. Отборът на Роналд Куман е със скромния актив от 8 точки от 6 мача, което му отрежда 12-а позиция в класирането.

Барселона не е била с 8 пункта от 6 срещи в Ла Лига от сезон 2002/2003, когато отборът е воден от Луис ван Гаал. В следващия кръг Барселона играе с Бетис. А какво друго разочарование трябваше да преглътнат каталунците тази кампания вижте тук.