Атлетико Мадрид се разправи с Ювентус, Мората изригна с хеттрик (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

3775 0

Атлетико Мадрид направи на кайма Ювентус, побеждавайки с 4:0 в контрола. Последната проверка за двата тима преди началото шампионатите на Испания и Италия се проведе в Торино, след като пропадна първоначалната идея да се състои в Израел.

Алваро Мората блесна с хеттрик срещу доскорошните си съотборници, а едно попадение добави Матеус Куня.

Испанският таран откри резултата още в 10-ата минута. Той се възползва от пас на Жоао Феликс. Португалецът пропусна да удвои в 40-ата минута, след като профука дузпа. Само 180 секунди по-късно обаче Мората заби втория си гол. Той тръгна мощно от центъра и вкара за 2:0. Той оформи хеттрика си в 62-ата минута, реализирайки с глава.

В първата минута на добавеното време разгромът на „бианконерите“ стана пълен. Тогава се разписа резервата Матеус Куня, оформил крайното 0:4.

Ювентус: Счесни, Данило, Бонучи, Бремер, Сандро, Закария, Локатели, Фагиоли, Ди Мария, Влахович, Суле

Атлетико Мадрид: Гърбич, Рейнилдо, Витцел, Савич, Молина, Коке, Саул, Льомар, Льоренте, Феликс, Мората