Атлетико Мадрид победи трудно Валенсия, Антоан Гризман влезе на смяна и реши мача (ВИДЕО)

3435 0

Отборът на Атлетико Мадрид постигна много ценна победа като гост на Валенсия с минималното 1:0 в мач от 3-ия кръг на испанската Ла Лига!

До 20-ата минута на "Местая" бяха отменени два гола - първо попадение на Алваро Мората не бе признато заради засада, а след това хубав гол на Юнус Муса от "прилепите" не бе зачетен, тъй като в хода на атаката преди това бе открито нарушение.

В 64-ата минута Антоан Гризман се появи на смяна и само две минути по-късно откри резултата в полза на "дюшекчиите", макар и с помощта на рикошет, който прати топката във вратата на Мамардашвили за 1:0.

В 85-ата минута бе отменен и трети гол в мача - вкара го Матеуш Куня от Атлети, но отново бе маркирана засада.

*Тимът на Диего Симеоне вече има актив от 6 точки и заема шесто място във временното класиране, а Валенсия остана на 14-а позиция с три пункта. В следващия кръг столичани гостуват на Реал Сосиедад (3 септември, 19:30 часа), а "прилепите" посрещат Хетафе (4 септември, 22:00 часа).

Ето и репортаж от Валенсия 0:1 Атлетико Мадрид: