Ансу Фати се завърна с гол за Барселона и спринтира да прегърне доктора си (ВИДЕО)

1995 0

Младата звезда на Барселона Ансу Фати се завърна в игра с гол за каталунците при победата над Леванте с 3:0 като домакин в мач от испанската Ла Лига. Нападателят на "лос кулес" отсъства десет месеца заради контузия, но най-после е възстановен и поднови кариерата си по най-добрия начин.

Фати, който получи фланелката с номер 10 след напускането на легендата Лионел Меси, показа, че е изключително важен играч за отбора. Ансу Фати влезе в игра в 81-вата минута, а десетина минути по-късно вече беше сред голмайсторите в мача. По-любопитното бе как Фати отпразнува попадението си...

Ансу Фати пробяга половината терен, за да стигне до щаба на Барселона, където се намираше лекарят на каталунците - човекът, отговорен за пълноценното и бързо връщане на Фати обратно в игра. Младокът му се отблагодари, като посвети попадението на него и му даде прегрътка в трибуните.

А готов ли е Ансу Фати да наследи легендарния номер 10 в Барселона, четете в този материал на SportLive!