Звучната псувня от Лео Меси за Серхио Рамос (ВИДЕО)

Снимка: Gulliver/GettyImages

5016 0

Отборът на Реал Мадрид спечели Суперкупата на Испания след две поредни победи над големия съперник Барселона (1:3, 2:0). Това бе четвърти трофей през 2017 година за Зинедин Зидан и отбора му след успехите в Ла Лига, Шампионска лига и Суперкупата на Европа.

Малко изненадващо в срещата на "Сантяго Бернабеу" имаше само два жълти картона, но напрежението между играчите не липсваше. Един от най-любопитните моменти бе през второто полувреме, когато каталунците получиха право да изпълнят фаул, а топката бе в Серхио Рамос. Капитанът на "белия балет" тръгна да подава кълбото на Лионел Меси, но вместо това я хвърли зад аржентинеца.

Суперзвездата на Барса не остана длъжен на испанеца и звучно го нареди с думите "La concha de tu madre", или преведено на български "На майка ти п*тката".