С финес Испания взе комфортна победа в Албания

Снимка: Guliver/GettyImages

1751 0

Испания нямаше никакъв проблем в гостуването си на Албания, печелейки с 2:0 над Армения в третия си мач от квалификациите за Мондиал 2018.

Арменците нямаха никакъв шанс срещу бившият европейски и световен шампион, след като Ла Фурия остави на съперника си да отправи само един удар, а Де Хеа спокойно гледаше 90-те минути футбол.

През първото полувреме гол не падна, но в началото на втората част Испания увеличи темпото и набързо паднаха два гола, дело на Диего Коста и Нолито.

Испанците можеха да са на първо място в групата, но Италия измъкна много труден успех над Македония в Скопие. Така двата отбора са с по 7 точки и са пред Албания, която е с 6. Израел е със същия актив от точки.