Феновете на Барса след вчерашния мач: Валверде вън!

Снимка: Getty Images/Gulliver

4471 0

Феновете на Барселона не останаха никак очаровани от вчерашното развитие на двубоя срещу Еспаньол. Дербито на Каталуния завърши при резултат 2:2, като Барса допусна късен изравнителен гол в 88-мата минута, след като водеше с 2:1 през по-голямата част от второто полувреме.

Равенството в срещата означава, че „каталунците“ отново са с равни точки с Реал Мадрид на първата позиция в класирането. Ситуацията обаче става доста заплетена, след като Атлетико Мадрид и Севиля са само на 5 точки зад двата тима в класирането. Привържениците на Барселона останаха крайно недоволни от равенството с последния в класирането и заляха Туитър с гневни коментари. Основен обект на техния гняв станаха халфа Иван Ракитич и треньора Ернесто Валверде.