Барселона и Реал Мадрид с интерес към звезда на Улвърхемптън, "вълците" искат 106 млн. евро


Барселона и Реал Мадрид с интерес към звезда на Улвърхемптън, "вълците" искат 106 млн. евро
Снимка: Getty Images/Guliver

4951 0

Испанските колоси Барселона и Реал Мадрид проявяват интерес към нападателя на Улвърхемптън Адама Траоре, твърди британското издание The Telegraph. Според информациите, "вълците" са готови да се разделят с испанското крило, но само ако получат сума от порядъка на 90 млн. паунда (106 млн. евро).

Траоре е бивш футболист на каталунците, като напуска отбора преди пет години. Той изиграва само четири мача при престоя си на "Камп Ноу", след което напуска тима срещу едва 7 млн. паунда. През последните два сезона Адама Траоре впечатлява сериозно с изявите си с екипа на Улвс, а преди това играеше не лошо и в отборите на Астън Вила и Мидълзбро.

През този сезон Траоре има четири гола и седем асистенции и е с ключова роля за предното класиране на "вълците" във Висшата лига, както и за класирането на отбора на 1/16-финалите на Лига Европа. Наскоро дори Юрген Клоп заяви, че понякога е невъзможно Траоре да бъде спрян (повече по темата четете тук).

Етикети:
Sportlive.bg

ТОЧНО ПОПАДЕНИЕ


виж всички

Още по темата


Timeout


виж всички
Избрано от ЦСКА

Локило от ЦСКА учи английски от Роналдо, играе с Бентеке и Заха, дебютира с горчиво 0:8

Сезонът в Първа лига вече започва да напредва, затова е време да Ви разкажем повече за новите надежди на големите...

Най-четени новини

виж всички