3 от 3! Невероятен Винисиус заши хеттрик на Барса от дузпа: Имаше ли такава? (ВИДЕО)

1593 0

Реал Мадрид и Барселона напълно оправдаха очакванията за зрелищно "Ел Класико" във финала на Суперкупата на Испания. На полувремето "кралете" водеха на вечния си съперник с комфортното 3:1, а минути преди неговия край невероятният Винисиус записа своя хеттрик в мача.

Голово шоу в Рияд

Още до 10-тата минута бразилското крило имаше 2 попадения на сметката си. В 39-ата той получи шанс да отбележи трето такова и го стори. Вини бе точен от дузпа за нарушение срещу самия себе си от страна на Роналд Араухо.

Video edited on Kapwing

Още: "Siu"! 2 гола за 10 минути: Винисиус нокаутира Барселона и отпразнува в стил "Роналдо" (ВИДЕО)

Първоначално останаха съмнения относно това дали всъщнос бранителят на "блаугранас" е престъпил правилата. На пръв поглед между него и фланговия състезател няма достатъчно сериозен контакт. Бързо преразглеждане от "ВАР" обаче прецени, че отсъждането на главния арбитър е било правилно.

Така бразилецът застана очи в очи с Пеня в опит да го накаже за трети път в рамките на едно полувреме. Стражът на "лос кулес" улови ъгъла, но така и не успя да хване топката и резултатът стана 3:1 в полза на "кралския клуб".