14 мача без загуба: Жирона продължава да мачка и за Купата на Краля

5800 0

Испанският хит Жирона продължава да влудява феновете в Европа със серията си от резултати. Каталунският тим записва 14-и двубой без загуба във всички турнири, след като спечели 1/16-финала за Купата на Краля срещу Елче.

Каталунците не са губили след поражението от Реал

В събота вечер елитният тим се наложи с 2:0 след попадения на Блинд и Коуто в 37-ата и 67-ата минута. Това бе трета поредна победа на каталунците срещу Елче. Трета е и победата им през сезона в турнира след 2:1 над Сан Роке и 5:2 над Ориуела.

Днес букмейкърите прогнозираха, че задачата на елитния тим ще бъде трудна, но в крайна сметка успя да прекъсне серията на Елче от успехи над Еуропа и Линарес с по 2 гола разлика. Това бе четвърти двубой без победа за Елче, след като имат 3 загуби и едно реми.

Следете Арандина - Реал Мадрид НА ЖИВО със SportLive.bg!

Още: Барселона търси начини да вземе 26-годишна изненада въпреки финансовата ситуация в клуба

Още: Треньорът на Жирона след 4:3 срещу Атлетико: Не можем да поддържаме ритъма на Реал Мадрид

Приказката продължава! Жирона и Атлетико си спретнаха жесток мач със 7 гола, но победителят може да е само един (ВИДЕО)