Рафиня се извини за реакцията си при смяната в 1/16-финала Барселона - Манчестър Юнайтед (ВИДЕО)

2026 0

Атакуващият футболист на Барселона Рафиня се извини публично за реакцията си, когато бе заменен срещу Манчестър Юнайтед. Както е известно, двата отбора направиха зрелищен двубой и завършиха 2:2 в 1/16-финален двубой в Лига Европа.

Именно бразилецът реализира изравнителното попадение около четвърт час преди края на срещата. В 83-тата минута обаче Шави реши да го замени с Феран Торес, което не се хареса на Рафиня (можете да видите по-долу в материала как бе успокояван на резервната скамейка).

Рафиня се извини на треньор, съотборнции, отбор и фенове на Барселона

"Вече говорих с треньора след мача. Имах възможността да се извиня на всички. На треньора отново, на Феран, който се появи на моята позиция, на отбора, на феновете. Но има моменти, в които наистина силно искаме да сме на терена, за да помогнем на отбора да победи.

Ние сме човешки същества и имаме своите моменти, които не можем да контролираме. Знам, че направих грешка и съм тук да се извиня на всички. Това няма да се случи повече" - заяви Рафиня. След срещата самият Шави обясни за скандала с Рафиня.