Наставникът на ХИК Тони Коскела: Играхме срещу един много силен отбор

1357 0

Наставникът на ХИК Хелзинки Тони Коскела, коментира равенството 1:1 на неговия тим с българския шампион Лудогорец в мач от груповата фаза на Лига Европа.

"Коскела отбеляза, че неговите възпитаници са се изправили срещу един много добър отбор.

Разбира се, че Лудогроец имаше своите шансове, чувствам че загубихме две точки днес, но това е футболът. Винаги е трудно, когато има мачове в Европа, знам че играхме срещу силен отбор мога да кажа че свършихме добра работа, не взехме три точки, но трябва да продължим напред.

Хубаво е да се борим в такива състезания, мисля, че се справихме добре в центъра на терена, през втората част отбелязахаме от статично положение. Имахме десет минути, в които не стояхме добре, но в края на краищата така завърши двубоя", заяви специалистът.

Ето какво каза капитанът на Лудогорец - Антон Недялков, за ремито с ХИК.