Вратарят на Милан запази мрежата си "суха" срещу Фиорентина, въпреки че играл с 39 градуса температура

729 0

Вратарят на Милан - Майк Менян, е играл болен в мача срещу Фиорентина. Французинът е имал висока температура, по-специално 39 градуса, предава "Milan News".

Въпреки лошото си физическо състояние, Менян помогна на своя тим да победи с 1:0 и запази вратата си суха. Вратарят е бил болен от грип, уточняват на Ботуша.

През второто полувреме футболистът полежа на тревата около една минута, след което продължи участието си в мача. В края на двубоя той направи спасяване след удар на Роландо Мандрагора.

Общо за мача с "виолетовите" Менян направи 4 спасявания. През настоящия сезон французинът записа 10 мача в Серия А, като в 4 от тях не е допуснал попадение. А ето как се е чувствал Оливие Жиру под рамката за Милан.