Волеви обрат класира Лацио на 1/4-финал за Купата

904 0

Лацио се класира за четвъртфиналите на Купата на Италия, след като отстрани Удинезе в осминафинална среща. Столичани се наложиха с 2:1, след обрат.

Гостите от Удинезе поведоха в 67-ата минута на мача, като точен бе Панайотис Коне. Само три минути по-късно Лацио показа характер и успя да стигне до обрат. Алесандро Матри изравни, а Данило Каталди донесе победата на "лациалите".

Продължаването в турнира за Купата е слабо успокоение за "римските орли", които нямат победа в Серия А вече в седем мача.

Последният тим, който ще играе на четвъртфинал в турнира, ще стане ясен по-късно тази вечер. Това ще бъде победителят от срещата между Сампдория и Милан.