Валентин Антов и Андрей Гълъбинов не играха за Болоня и Специя

Снимка: Alessandro Sabattini/Getty Images

928 0

Валентин Антов остана на резервната скамейка равенството на Болоня с Удинезе (1:1) в мач от 35-тия кръг на италианската Серия А. Първият гол в мача падна в 23-ата минута, когато Раул де Пол беше точен за тима от Удине. В 82-ата Орсолини от дузпа възстанови равенството в двубоя.

В друг мач Андрей Гълъбинов остана на резервната скамейка за Специя при разгромната загуба от Наполи с 1:4. Пьотр Зиелински откри резултата в 15-ата минута. Виктор Осимен покачи резултата на 2:0 в 23-ата минута. Отново нигериецът направи резултата класически в 44-ата минута. В 64-ата минута Пиколи намали за Специя. Ървинг Лозано в 80-ата минута оформи крайното 4:1.

Така Болоня няма победа вече в четвърти мач и се намира на 12-то място с актив от 40 точки. Специя е на 16-то място в таблицата с актив от 36 точки. Наполи се изкачи на втора позиция и има мач повече и 71 точки.

Ето какъв скандал е напът да избухне в Интер.