Удинезе взе тежък мач срещу Сасуоло

1081 0

Удинезе води на Сасуоло с 3:2 в мач от 12-тия кръг на Серия А. Срещата се получи доста напрегната, като още в първите минути и двата отбора се разписаха. В 8-ата минута Жерар Деулофеу откри за домакините, а в 15-ата Доминико Берарди изравни.

В 28-ата минута Давиде Фратеси изведе Сасуоло напред в резултата. В 39-ата минута обаче Фратеси си вкара автогол и така първото полувреме приключи при равен резултат. В 51-ата минута Бето се разписа за Удинезе и направи резултата 3:2.

В друг мач Болоня води на Сампдория с 2:1. Матиас Сванберг откри реултата за "рособлу" в 47-ата минута. Сампдория изравни чрез Мортен Торсби в 77-ата минута. Още в следващата атака обаче Марко Арнаутович върна аванса на Болоня.

А легенда на Милан е новият треньор на Дженоа.