Рома и Жозе Моуриньо потънаха във Венеция

1636 0

Рома загуби гостуването си на Венеция с 2:3 в мач от 12-тия кръг на италианската Серия А. Римляните загубиха много важни точки като не успяха да спечелят, след като допуснаха пълен обрат.

Венеция поведе в резултата още в 3-ата минута, когато централният защитник Матия Калдара се разписа и откри резултата. Рома успя да достигне до обрат в края на първото полувреме с два гола в рамките на няколко минути.

Първо Елдор Шомуродов в 43-ата минута изравни за 1:1, а след това в добавеното време на първата част Тами Ейбрахам покачи на 2:1. Венеция обаче не се предаде и в 65-ата минута Араму от дузпа изравни резултата. В 74-ата минута Окереке беше точен за 3:2.